Kolorystyka

FAQ - pytania i odpowiedzi - pomoc

 • Dlaczego roleta się krzywo zwija ?
  Głównym i najczęstszym powodem krzywo zwijających się rolet jest nieprawidłowy montaż. Należy sprawdzić czy roleta została dobrze wypoziomowana i zamontowana zgodnie z instrukcją montażu podaną na stronie internetowej link.

 • Pielęgnacja i czyszczenie. Co zrobić, gdy roleta się zabrudzi?
  Roletę w przypadku większych zabrudzeń można delikatnie przetrzeć wilgotną ściereczką lub gąbką. Należy przy tym uważać, aby roleta się nie przemoczyła, ponieważ może ona ulec odkształceniom.

 • Czy w serwisie fotorolety.com można zamówić innego rodzaju osłony okienne ?
  Tak. W takim przypadku prosimy kontakt e-mailowy: fotorolety@fotorolety.com lub proszę skorzystać z formularza w zakładce kontakt.

 • Czym różnią się rolety wolnowiszące od rolet w kasetach?
  W rolecie wolnowiszącej, jak sama nazwa wskazuje, tkanina wolno wisi na oknie. Ten typ rolety nie jest zaopatrzony w kasetę i prowadnice. Natomiast roleta w kasecie zaopatrzona jest w kasetkę, do której zwija się materiał. Zapobiega to jego zniszczeniu i zabrudzeniu. Oprócz tego roleta taka posiada dwie prowadnice montowane pionowo po obu stronach okna, w których porusza się tkanina rolety.

 • Czy roletę mini 19 można zamocować na ramie okiennej nie używając wkrętów (tzw. bezinwazyjnie) ?
  Tak. Do tego celu należy wykorzystać wieszak nakładkowy. Dzięki niemu roletę mini 19 można zamontować bezinwazyjnie na ramie okna.

 • Czy roletę classic 25 można powiesić na ścianie?
  Tak. W tym celu należy wyznaczyć miejsce przykręcenia rolety, wywiercić otwory i przykręcić uchwyty. Następnie w przykręconych uchwytach należy umieścić roletę. UWAGA: należy dokładnie wypoziomować roletę aby równo się zwijała.

 • Co to znaczy, że roleta nie przepuszcza światła ?
  Roleta taka wykonana jest z tkaniny podgumowanej i daje 100% -owy efekt zaciemnienia.

 • W jaki sposób mogę zapłacić za zamówienie w serwisie fotorolety.com?
  Za kupione w serwisie fotorolety.com za towary płaci sie na zasadzie przedpłaty przelewem na konto bankowe. Nie ma możliwości płacenia za pobraniem, czyli przy odbiorze towaru.
  Obecnie też trwają pracę nad wprowadzeniem innych form płatności co jeszcze bardziej usprawni i przyśpieszy dokonywanie transakcji.

 • Czy serwis fotorolety.com realizuje przesyłki zagraniczne ?
  Tak. Wysyłki zagraniczne realizowane są na życzenie klienta i po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub e-mailowym szczegółów kosztu transportu.

Co to są fotorolety?

Jeżeli zawsze żałowałeś, że z Twojego okna nie widać wieży Eiffla, Statuy Wolności, albo karaibskich mórz, to Fotorolety są rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.
Fotorolety (rolety z nadrukiem) to niespotykany i nowatorski sposób na udekorowanie Twoich okien. Nie musisz już zakrywać okna monotonną jednokolorową plamą. Zamiast tego oferujemy Ci ponad 10 milionów wzorów i zdjęć, które mogą trafić na Twoje okno. Dla Twojej wygody podzieliliśmy je na kategorie tematyczne i kolorystyczne - w kilka chwil znajdziesz wzory, które będą odpowiadać Twoim upodobaniom i charakterowi wnętrza. Jakby tego było mało, to istnieje również możliwość stworzenia rolety z własnego zdjęcia.

Jak zamówić fotoroletę?

Wybór zdjęcia/grafiki

Wybierz interesujące Cię zdjęcie z jednej z kategorii lub skorzystaj z wyszukiwarki.

Wycena rolety

Kliknij na „Wycena on-line”, wybierz mechanizm, tkaninę i podaj rozmiar Twojego okna.

Zamówienie

Zamów roletę i wypełnij formularz.

Akceptacja projektu

Odbierz i zaakceptuj e-mail zawierający projekt dopasowany do wymiarów Twojego okna.

Odbierz gotową roletę

Odbierz i zamontuj roletę zgodnie z instrukcją.

Sprzedaż produktów wstrzymana.
Niedługo wrócimy!