Kolorystyka

Metody płatności - strefa klienta

Klienci serwisu www.fotorolety.com mogą za wybrany i zakupiony towar zapłacić w chwili obecnej poprzez: przelew na rachunek bankowy.

Można go dokonać z konta internetowego, w tradycyjnym banku, jak i w dowolnej placówce pocztowej. Zależy nam na tym, by sprawnie zrealizować Twoje zamówienie, dlatego też polecamy przelewy przez bank. Tak dokonana wpłata dojdzie do nas najszybciej.

Dane do przelewu to:
Spidruk Karol Wolański
Alior Bank SA
39 2490 0005 0000 4500 5925 7073

Obecnie też trwają pracę nad wprowadzeniem innych form płatności, co jeszcze bardziej usprawni i przyśpieszy dokonywanie transakcji.

Co to są fotorolety?

Jeżeli zawsze żałowałeś, że z Twojego okna nie widać wieży Eiffla, Statuy Wolności, albo karaibskich mórz, to Fotorolety są rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.
Fotorolety (rolety z nadrukiem) to niespotykany i nowatorski sposób na udekorowanie Twoich okien. Nie musisz już zakrywać okna monotonną jednokolorową plamą. Zamiast tego oferujemy Ci ponad 10 milionów wzorów i zdjęć, które mogą trafić na Twoje okno. Dla Twojej wygody podzieliliśmy je na kategorie tematyczne i kolorystyczne - w kilka chwil znajdziesz wzory, które będą odpowiadać Twoim upodobaniom i charakterowi wnętrza. Jakby tego było mało, to istnieje również możliwość stworzenia rolety z własnego zdjęcia.

Jak zamówić fotoroletę?

Wybór zdjęcia/grafiki

Wybierz interesujące Cię zdjęcie z jednej z kategorii lub skorzystaj z wyszukiwarki.

Wycena rolety

Kliknij na „Wycena on-line”, wybierz mechanizm, tkaninę i podaj rozmiar Twojego okna.

Zamówienie

Zamów roletę i wypełnij formularz.

Akceptacja projektu

Odbierz i zaakceptuj e-mail zawierający projekt dopasowany do wymiarów Twojego okna.

Odbierz gotową roletę

Odbierz i zamontuj roletę zgodnie z instrukcją.

Sprzedaż produktów wstrzymana.
Niedługo wrócimy!