inspiracje, pomysły i realizacje
inspiracje

Inspiracje / pomysły na rolety

Poniżej możesz zobaczyć kilka naszych realizacji i pomysłów, którymi chcielibyśmy zainspirować Ciebie do aranżacji własnych okien. Możliwości wykorzystania naszych rolet są nieograniczone i przedstawione propozycje są dalekie od ich wyczerpania – jedyną granicą jest Twoja kreatywność.
Możemy dać Ci jedną dobrą radę: szukaj wzorów, które budzą w Tobie emocje.
Roleta w pokoju dzieciroleta w pokoju niech relaksuje, a roleta w sypialni może utulić Cię do snu po ciężkim dniu – a może wręcz przeciwnie, niech współgra z erotycznym nastrojem tego pomieszczenia.
Fotorolety mogą bawić, mogą inspirować, a na pewno będą zachwycać.

Życzymy miłego przeglądania. Mamy nadzieję, że nasze pomysły zapłodnią Twoją wyobraźnię.

rolety z kwiatami do salonurolety z butelkami dobrego wina do kuchnirolety do sypialnirolety w kolorach Twojej kuchni i jadalnirolety z żyrafami do pokoju Twojej pociechyroleta z żyrafą do kuchni

Co to są fotorolety?

Jeżeli zawsze żałowałeś, że z Twojego okna nie widać wieży Eiffla, Statuy Wolności, albo karaibskich mórz, to Fotorolety są rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.
Fotorolety (rolety z nadrukiem) to niespotykany i nowatorski sposób na udekorowanie Twoich okien. Nie musisz już zakrywać okna monotonną jednokolorową plamą. Zamiast tego oferujemy Ci ponad 10 milionów wzorów i zdjęć, które mogą trafić na Twoje okno. Dla Twojej wygody podzieliliśmy je na kategorie tematyczne i kolorystyczne - w kilka chwil znajdziesz wzory, które będą odpowiadać Twoim upodobaniom i charakterowi wnętrza. Jakby tego było mało, to istnieje również możliwość stworzenia rolety z własnego zdjęcia.

Jak zamówić fotoroletę?

Wybór zdjęcia/grafiki

Wybierz interesujące Cię zdjęcie z jednej z kategorii lub skorzystaj z wyszukiwarki.

Wycena rolety

Kliknij na „Wycena on-line”, wybierz mechanizm, tkaninę i podaj rozmiar Twojego okna.

Zamówienie

Zamów roletę i wypełnij formularz.

Akceptacja projektu

Odbierz i zaakceptuj e-mail zawierający projekt dopasowany do wymiarów Twojego okna.

Odbierz gotową roletę

Odbierz i zamontuj roletę zgodnie z instrukcją.

Sprzedaż produktów wstrzymana.
Niedługo wrócimy!