Kolorystyka

Dostawa - strefa klienta

  1. Wszystkie towary wysyłamy za pośrednictwem dwóch współpracujących z nami firm kurierskich (DHL i UPS) , dzięki temu będziemy mieli pewność, że otrzymasz towar na czas i pod wskazany adres. Zdarzają się przypadki losowe i niezależne od nas, wtedy prosimy o kontakt i my wyjaśnimy sprawę. Informujemy, że wybór firmy kurierskiej przez klienta sklepu jest niedostępny, serwis fotorolety.com samodzielnie kieruje zamówienia do wybranej firmy, aby zapewnić jak najszybszą wysyłkę towaru.
  2. Czas realizacji zamówienia wynosi od 6 do 9 dni roboczych, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.
  3. Paczki wysyłane są tylko w dni robocze. Czas dostawy realizowany przez wymienione firmy kurierskie wynosi od 24h do 48h od momentu nadania wysyłki. Oczywiście pod warunkiem, że pracownik firmy kurierskiej zastanie klienta pod wskazanym adresem.
  4. Termin otrzymania przesyłki jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. Termin ten jest to czas realizacji zmówienia oraz czas potrzebny na dostawę przez firmę kurierską.
  5. Serwis fotorolety.com nie ponosi odpowiedzialności za wydłużenie czasu dostawy z przyczyn nie leżących po stronie serwisu.
  6. Koszt transportu jest stały i wynosi 25,00 zł brutto, niezależnie od ilości zamówionych rolet i podawany jest przy kupnie towaru.
  7. Doręczenia kurierskie są realizowane w godzinach 10:00 - 17:00. Prosimy wybrać taki adres dostawy dla przesyłki, aby możliwe było jej skuteczne doręczenie w tych godzinach.
O szczegółach doręczenia, takich jak nazwa kuriera, który doręczy przesyłkę i numer nadania, poinformujemy w mailu wysyłanym w momencie przekazania paczki firmie kurierskiej.

Co to są fotorolety?

Jeżeli zawsze żałowałeś, że z Twojego okna nie widać wieży Eiffla, Statuy Wolności, albo karaibskich mórz, to Fotorolety są rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.
Fotorolety (rolety z nadrukiem) to niespotykany i nowatorski sposób na udekorowanie Twoich okien. Nie musisz już zakrywać okna monotonną jednokolorową plamą. Zamiast tego oferujemy Ci ponad 10 milionów wzorów i zdjęć, które mogą trafić na Twoje okno. Dla Twojej wygody podzieliliśmy je na kategorie tematyczne i kolorystyczne - w kilka chwil znajdziesz wzory, które będą odpowiadać Twoim upodobaniom i charakterowi wnętrza. Jakby tego było mało, to istnieje również możliwość stworzenia rolety z własnego zdjęcia.

Jak zamówić fotoroletę?

Wybór zdjęcia/grafiki

Wybierz interesujące Cię zdjęcie z jednej z kategorii lub skorzystaj z wyszukiwarki.

Wycena rolety

Kliknij na „Wycena on-line”, wybierz mechanizm, tkaninę i podaj rozmiar Twojego okna.

Zamówienie

Zamów roletę i wypełnij formularz.

Akceptacja projektu

Odbierz i zaakceptuj e-mail zawierający projekt dopasowany do wymiarów Twojego okna.

Odbierz gotową roletę

Odbierz i zamontuj roletę zgodnie z instrukcją.

Sprzedaż produktów wstrzymana.
Niedługo wrócimy!